shahrchador

شهر چادر

تولید کننده و عرضه کننده انواع چادر های برزنتی، اسکلتی و مسافرتی مجموعه شهر چادر کارگاهی تخصصی در حوزه آماده سازی انواع محصولات برزنتی

مجموعه شهر چادر با الگو برداری از آخرید تولیدات و تجهیزات برزنتی سعی کرده تا اولین کارگاه تخصصی این حوزه در کشورمان ایران باشدشما می توانید برای مشاهده بیشتر محصولات ما به بخش فروشگاه مراجعه کنید.

فروشگاه

محصولات برزنتی

پوشش و عایق استخر

تماس بگیرید
تماس بگیرید

محصولات برزنتی

چادر لمینت

تماس بگیرید

محصولات برزنتی

چادر ترانزیتی

تماس بگیرید

محصولات برزنتی

چادر اسکلتی یا نظامی

تماس بگیرید

محصولات برزنتی

تورهای گلخانه ای

تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید

shahrchador

چادرهای طرح امدادی تولیداتی دیگر از شهر چادر

گروه تولیدی شهر چادر در کنار تولیداتخود سعی کرده تا چادرهایامدادی هم برای ارگان هایی مانند: حلال احمر و سازمان های امدادی این چنینیتولید کند.شما می توانید برای مشاهده تمامی محصولات به بخش فروشگاه شهر چادر مراجعه کنید.

فروشگاه اصلی

نگاهی کامل به محصولات برزنتی به صورت کاملاخلاصه :

پارچه های برزنتی پارچه‌های برزنتی یکی از پرمصرف‌ترین و محبوب‌ترین پارچه‌های استفاده شده در صنعت کمپینگ و تفریحات خارج از منزل است. این پارچه‌ها به دلیل خواص منحصر به فردشان مانند: مقاومت بالا در برابر آب، نور خورشید، حشرات و باد، مورد استفاده در ساخت کمپ‌های تفریحی بسیاری قرار می‌گیرند.

shahrchador

مجموعه شهر چادر در کنار تولیدات برزنتی مسافرتی تا کنون توانسته پروژه های ارگانی بسیاری را به پایان برساند.این مجموعه با تمرکز بر نیازهای ارگانی و سازمانی اقدام به تولید انواع چادرهای نظامی برزنتی و همچنین چادرهای اسکلتی کرده است.

محصولات ارگانی
تولیدات خاص شهر چادر
محصولات برزنتی ضد آب و حریق

محصولاتی با قابلیت های ویژه

مجموعه شهر چادر مفتخر است که توانسته بخش ویژه ای در خط تولید خود داشته باشد. این بخش به تولیدات چادرهای ضد آب برای چادرهای مسافرتی و ارگانی اختصاص دارد. همچنین این گروه تولیدی اولین و بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده انواع محصولات برزنتی ضد حرق است.شما می توانید برای مشاهده این محصولات به لینک فروشگاه این بخش مراجعه کنید.

shahrchador

مجموعه شهر چادر یکی از زیر مجموعه های گروه تولیدی اترس چادر و اسپیس فریم محسوب می شود. این گروه تولیدی در کنار تولیدات گسترده ای که دارند در حوزه فروش محصولات برزنتی مانند: پارچه برزنت نیز فعالیت داشته و می توانند بهترین انتخاب برای شما محسوب شوند

نگاهی به خلاصه مقالات

برزنت های ضد حریق

برزنت های ضد حریق مقاومت در برابر حرارت:برزنت‌های ضد حریق از موادی ساخته می‌شوند که در برابر دمای بالا و شعله‌های باز مقاومت دارند. این ویژگی باعث می‌شود که آتش نتواند به سرعت در اتاق یا مکان‌های دیگر منتشر شود.کاهش انتشار دود:برزنت‌های ضد حریق به عنوان عایق‌های دود عمل می‌کنند و جلوگیری می‌کنند تا دود و گازهای خطرناک به سرعت در محیط پخش شوند. این ویژگی به افراد فرصت می‌دهد تا در صورت حریق به امنیت خود فکر کنند و خروج به سرعت راه‌اندازی کنند.

راه های ارتباطیهمراه:۰۹۹۱۲۱۹۰۷۱۹شماره ثابت:۰۲۶۳۶۶۵۷۹۵۳جهت مشاوره خرید محصولات و همچنین تماس با ما در ساعات ۸ صبح تا ۸ شب می توانید با شماره های زیر در ارتباط باشید


آدرس:کارخانه : فردیس- شهرک صنعتی اسکویی
ارسال ایمیل